Путевки в Египет
Горящие туры в Египет

Дах з очерету господарських будівель

В світовому будівництві використовується колосальну кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому підібрати саме вигідну пропозицію не становить зусиль. Сьогодні набирає широку поширеність очерет, який володіє кращою екологічною чистотою, що досить вигідно його виділяє серед інших будівельних матеріалів. Камиш застосовується для монтажу покрівлі будь-яких споруд, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції будь-яких ділянок. Дах з очерету туристичних споруд — це не тільки екологічно безпечно, але і дуже красиво і привабливо, адже дах з очерету буде дуже вигідно виражатися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Дах з очерету має безліч достоїнств:

— Чудова термічна ізоляція, яка дозволяє відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см цілком достатньо для хорошого утеплення даху;

— Відмінна шумоізоляція;

— Не дивлячись на рослинне походження, дах з очерету може простоять до 80 років, при правильної експлуатації;

— Оптимальні ізоляційні властивості, які запобігають потрапляння вологи і снігу всередину приміщення;

Це головні гідності, які виділяють очерет як кращого будівельного матеріалу, але насправді їх суттєво більше.

Камишову дах можна зробити самостійно, адже очерет зростає практично у всіх регіонах, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету житлового будинку, набагато вигідніше найняти професіоналів, які вміють працювати по новим технологіям і справлять все найбільш якісно і швидко. Після монтажу очеретяного даху рекомендується виконати його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет відмінно горить при наявності поблизу відкритого джерела вогню.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.

Хостинг для Wordpress сайтов

  • Реклама